Przejdź do treści

Mroczne Zagadki Wadowic (27 lipca, g. 16:00 – 22:00)

🔎 Jako SherLOCK Wadowice kojarzeni jesteśmy głównie z działalności escape roomowej.

Nasze pokoje w chwili obecnej są wyłączone z użytku, a w zamian tworzymy znacznie ciekawszą alternatywę, mianowicie: ♜Fabularne Gry Interaktywne.

➡ Dlaczego ciekawsze?

✔ Koncepcja wstępnie jest podobna.
Musicie znaleźć różne materiały i dowody oraz złamać drobniejsze szyfry, by rozwiązać fabularną zagadkę. Jednak oprócz zwykłych materiałów, w grze występują aktorzy, z którymi należy wejść w dodatkową interakcję. Również od nich można wyciągnąć przydatne, a czasami niezbędne informacje do tego, by ustalić rozwiązanie.

Macie do dyspozycji znacznie większą przestrzeń.
Standardowy escape room to z reguły jeden mały pokoik bądź połączenie kilku pomieszczeń. Tutaj do Waszej dyspozycji jest przestrzeń całego, klimatycznego Muzeum. Samo miejsce ma swój klimat. Gra odbywa się zarówno na parterze, jak i na piętrze, a nawet wychodzi poza mury budynku i część rzeczy należy wykonać na świeżym powietrzu (w najbliższej odległości oczywiście).

Wedle potrzeby, możecie poświęcić na grę trochę więcej czasu. Standardowo jest to zazwyczaj 60 minut. Tutaj czas docelowy wydłużyliśmy do 90 minut. A uwierzcie nam… Dalej będzie Wam mało!

Możecie rywalizować, co znacząco wzmacnia rozrywkę.
W escape roomie liczy się tylko to, czy udało się rozwiązać zagadkę i ile czasu to zajęło. W tym przypadku przez całą grę zdobywacie punkty (za znalezione materiały, za rozwiązane zagadki, za zdobyte informacje), które składają się na Wasz końcowy wynik.

Otrzymacie dedykowane karty kolekcjonerskie.
Jest to oryginalna pamiątka z udziału w zabawie, którą dostaje każdy uczestnik. Ponadto zdobyte karty zapewniają dodatkowe bonusy, takie jak zniżki, drobne gadżety czy możliwość udziału w specjalnych wydarzeniach.

💰 Gra kosztuje 37,50 – 75,00 zł od osoby (w zależności, czy zespół liczy 2, 3, czy 4 graczy). Chętni mogą zgłaszać się przez fanpage lub telefonicznie pod numerem 733 640 152.

📆 Odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Najbliższy termin przypada na 27 lipca.

👉 Zbierzcie zespół w wieku 15+ i dajcie się wciągnąć do gry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *